Войти
x
или
x
Регистрация
x

или

Після курортного сезону на вулицях Кирилівки знов працює дорожня техніка.

 

У цьому році новий асфальт буде покладено на частинах вулиці Молодіжної та Приморського бульвару. Роботи на Молодіжній вже тривають. Нагадаємо, у минулому році тут вже був проведений капітальний ремонт частини вулиці. Тож цього року буде покладено останні 360 метрів асфальту і остаточно завершено реконструкцію дороги шириною у 4,5 метри.

Після цих робіт підрядник ПП “АБЗ” розпочне реконструкцію дорожнього покриття у центрі селища на Приморському бульварі. Тут буде замінено близько 100 метрів асфальту.

Нагадаємо, що після проведення децентралізації та обєднання Кирилівської, Охрімівської та Атманайської місцевих рад у єдину Кирилівську територіальну громаду у керівництва ОТГ з’явилася можливість приділяти більше уваги ремонту доріг. З минулого року у громаді тривають капітальні ремонти дорожнього покриття на вулицях населених пунктів.

Нещодавно в результаті відкритих торгів за рахунок субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ придбала у ТОВ «ТД Альфатех» новий грейдер фірми Shantui. У планах керівництва ОТГ є придбання для потреб громади мобільного асфальтобетонного заводу.

Сергій ШУБІН