Войти
x
или
x
Регистрация
x

или

Центральна виборча комісія завершила опрацювання всіх електронних протоколів. Став відомий список всіх переможців в одномандатних виборчих округах, пише УНН.

 

Вінницька область

11 округ

ПАШКОВСЬКИЙ МАКСИМ ІГОРОВИЧ 26,63

12 округ

ДРАБОВСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ГРИГОРОВИЧ 33,23

13 округ

ЮРЧИШИН ПЕТРО ВАСИЛЬОВИЧ 36,41

14 округ

БОРЗОВА ІРИНА НАУМІВНА 30,10

15 округ

БІЛОЗІР ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА 35,87

16 округ

ВАЦАК ГЕННАДІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ 32,66

17 округ

КУЧЕР МИКОЛА ІВАНОВИЧ 34,97

18 округ

МЕЙДИЧ ОЛЕГ ЛЕОНІДОВИЧ 30,62

Волинська область

19 округ

ГУЗЬ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ 59,70

20 округ

РУБЛЬОВ ВЯЧЕСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ 42,15

21 округ

ІВАХІВ СТЕПАН ПЕТРОВИЧ 44,89

22 округ

ПАЛИЦЯ ІГОР ПЕТРОВИЧ 37,18

23 округ

КОНСТАНКЕВИЧ ІРИНА МИРОСЛАВІВНА 48,94

Дніпропетровська область

24 округ

КИСИЛЕВСЬКИЙ ДМИТРО ДАВИДОВИЧ 59,36

25 округ

БУЖАНСЬКИЙ МАКСИМ АРКАДІЙОВИЧ 28,21

26 округ

НЕСТЕРЕНКО КИРИЛЛ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 37,83

27 округ

МЕДЯНИК В’ЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ 43,79

28 округ

МИСЯГІН ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ 55,40

29 округ

ДЕМЧЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ 54,70

30 округ

ЛІЧМАН ГАННА ВАСИЛІВНА 47,79

31 округ

ЗАХАРЧЕНКО ВОЛОДИМИР ВАСИЛЬОВИЧ 56,25

32 округ

КРИВОРУЧКІНА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА 55,37

33 округ

КОРЯВЧЕНКОВ ЮРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ 60,84

34 округ

ЧОРНИЙ ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ 36,59

35 округ

ГЕРМАН ДЕНИС ВАДИМОВИЧ 46,89

36 округ

КАПТЄЛОВ РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ 40,57

37 округ

ШПЕНОВ ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ 34,70

38 округ

БОРОДІН ВЛАДИСЛАВ ВАЛЕРІЙОВИЧ 40,65

39 округ

СЕВЕРИН СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ 53,53

40 округ

ТРУХІН ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ 56,86

Донецька область

45 округ

МАГОМЕДОВ МУСА СЕРГОЄВИЧ 64,61

46 округ

ХРИСТЕНКО ФЕДІР ВОЛОДИМИРОВИЧ 38,01

47 округ

СОЛОД ЮРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ 46,78

48 округ

ЄФІМОВ МАКСИМ ВІКТОРОВИЧ 54,89

49 округ

ГНАТЕНКО ВАЛЕРІЙ СЕРГІЙОВИЧ 38,00

50 округ

ТРЕБУШКІН РУСЛАН ВАЛЕРІЙОВИЧ 30,29

51 округ

КОВАЛЬОВ ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ 33,03

52 округ

ЯКОВЕНКО ЄВГЕН ГЕННАДІЙОВИЧ 28,97

57 округ

НОВИНСЬКИЙ ВАДИМ ВЛАДИСЛАВОВИЧ 42,65

58 округ

МАГЕРА СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ 30,50

59 округ

МОРОЗ ВОЛОДИМИР ВІКТОРОВИЧ 31,16

60 округ

ЛУБІНЕЦЬ ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ 35,91

Житомирська область

62 округ

ГЕРАСИМЕНКО ІГОР ЛЕОНІДОВИЧ 47,72

63 округ

КИЦАК БОГДАН ВІКТОРОВИЧ 43,24

64 округ

АРЕШОНКОВ ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ 27,63

65 округ

КОСТЮК ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ 35,70

66 округ

ГРИЩЕНКО ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА 28,75

67 м

КУЗЬМІНИХ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ 36,36

Закарпатська область

68 округ

ГОРВАТ РОБЕРТ ІВАНОВИЧ 19,76

69 округ

БАЛОГА ВІКТОР ІВАНОВИЧ 35,82

70 округ

ЛАБА МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ 26,06

71 округ

ЛУНЧЕНКО ВАЛЕРІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ 49,14

72 округ

ПЕТЬОВКА ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ 34,30

73 округ

ПОЛЯК ВЛАДІСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ 39,72

Запорізька область

74 округ

КАСАЙ ГЕННАДІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 43,96

75 округ

СОХА РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ 43,75

76 округ

ШЕВЧЕНКО ЄВГЕНІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ 43,00

77 округ

ШТЕПА СЕРГІЙ СЕРГІЙОВИЧ 44,23

78 округ

ПОНОМАРЬОВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ 36,85

79 м

ЯЦИК ЮЛІЯ ГРИГОРІВНА 38,45

80 округ

МІНЬКО СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ 33,13

81 округ

МЕЛЬНИК ПАВЛО ВІКТОРОВИЧ 33,13

82 округ

НІКІТІНА МАРИНА ВІКТОРІВНА 40,43

Івано-Франківська область

83 округ

САВЧУК ОКСАНА ВАСИЛІВНА 46,68

84 округ

ФРІС ІГОР ПАВЛОВИЧ 22,01

85 округ

ПРОЩУК ЕДУАРД ПЕТРОВИЧ 30,65

86 округ

МАТУСЕВИЧ ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ 27,76

87 округ

АНДРІЙОВИЧ ЗІНОВІЙ МИРОСЛАВОВИЧ 37,80

88 округ

ІВАНЧУК АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ 44,63

89 округ

ТИМОФІЙЧУК ВОЛОДИМИР ЯРОСЛАВОВИЧ 18,21

Київська область

90 округ

БАБЕНКО МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ 28,23

91 округ

ДУНДА ОЛЕГ АНДРІЙОВИЧ 35,00

92 округ

КОЛЮХ ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ 24,76

93 округ

СКОРОХОД АННА КОСТЯНТИНІВНА 43,90

94 округ

ДУБІНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ 40,95

95 округ

ГОРОБЕЦЬ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ 30,06

96 округ

ВАСИЛЕВСЬКА-СМАГЛЮК ОЛЬГА МИХАЙЛІВНА 41,79

97 м

ГАЛУШКО МИКОЛА ЛЕОНІДОВИЧ 37,75

98 округ

БУНІН СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ 42,27

Кіровоградська область

99 округ

ДАНУЦА ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ 36,88

100 округ

МУРДІЙ ІГОР ЮРІЙОВИЧ 43,47

101 округ

КУЗБИТ ЮРІЙ МИХАЙЛОВИЧ 42,15

102 округ

ДОВГИЙ ОЛЕСЬ СТАНІСЛАВОВИЧ 40,93

103 округ

ВОРОНЬКО ОЛЕГ ЄВГЕНІЙОВИЧ 38,02

Луганська область

105 округ

ГРИБ ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА 39,63

106 округ

КУЗНЄЦОВ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 21,50

107 округ

СУХОВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ 28,81

112 округ

ВЕЛЬМОЖНИЙ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ 34,32

113 округ

ЛУКАШЕВ ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ 33,67

114 округ

ШАХОВ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ 43,03

Львівська область

115 округ

ПІПА НАТАЛІЯ РОМАНІВНА 30,02

116 округ

КНЯЖИЦЬКИЙ МИКОЛА ЛЕОНІДОВИЧ 23,05

117 округ

РУЩИШИН ЯРОСЛАВ ІВАНОВИЧ 25,12

118 округ

ВАСИЛЬЧЕНКО ГАЛИНА ІВАНІВНА 31,61

119 округ

БОНДАР МИХАЙЛО ЛЕОНТІЙОВИЧ 15,57

120 округ

ДУБНЕВИЧ ЯРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ 43,53

121 округ

САЛАМАХА ОРЕСТ ІГОРОВИЧ 19,77

122 округ

БАКУНЕЦЬ ПАВЛО АНДРІЙОВИЧ 14,84

123 округ

БАТЕНКО ТАРАС ІВАНОВИЧ 45,05

124 округ

КАМЕЛЬЧУК ЮРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 16,18

125 округ

ЛОПУШАНСЬКИЙ АНДРІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ 23,42

126 округ

КІТ АНДРІЙ БОГДАНОВИЧ 23,97

Миколаївська область

127 округ

ПАСІЧНИЙ ОЛЕКСАНДР СТАНІСЛАВОВИЧ 38,23

128 округ

ГАЙДУ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ 41,34

129 округ

КОПИТІН ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ 38,29

130 округ

НЕГУЛЕВСЬКИЙ ІГОР ПЕТРОВИЧ 38,77

131 округ

ЧОРНОМОРОВ АРТЕМ ОЛЕГОВИЧ 43,36

132 округ

ДИРДІН МАКСИМ ЄВГЕНОВИЧ 42,55

Одеська область

133 округ

ДМИТРУК АРТЕМ ГЕННАДІЙОВИЧ 32,66

134 округ

КОЛЄВ ОЛЕГ ВІКТОРОВИЧ 35,12

135 округ

ЛЕОНОВ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 40,21

136 округ

ГОРЕНЮК ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ 47,08

137 округ

ГОНЧАРЕНКО ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ 29,55

138 округ

ЧЕРНЯВСЬКИЙ СТЕПАН МИКОЛАЙОВИЧ 37,28

139 округ

ВАСИЛЬКОВСЬКИЙ ІГОР ІГОРОВИЧ 34,18

140 округ

КОЛЕБОШИН СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ 43,12

141 округ

ТКАЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ 36,84

142 округ

КІССЕ АНТОН ІВАНОВИЧ 28,58

143 округ

УРБАНСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ІГОРОВИЧ 56,96

Полтавська область

144 округ

НАЛЬОТОВ ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ 41,97

145 округ

БОБЛЯХ АНДРІЙ РОСТИСЛАВОВИЧ 49,16

146 округ

ШАПОВАЛОВ ЮРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ 27,08

147 округ

КУЛІНІЧ ОЛЕГ ІВАНОВИЧ 37,79

148 округ

ЛЯШЕНКО АНАСТАСІЯ ОЛЕКСІЇВНА 25,85

149 округ

КАСАЙ КОСТЯНТИН ІВАНОВИЧ 36,48

150 округ

МОВЧАН ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬОВИЧ 42,54

151 округ

БЕРЕЗІН МАКСИМ ЮРІЙОВИЧ 47,26

Рівненська область

152 округ

КОВАЛЬЧУК ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ 31,17

153 округ

ІВАНІСОВ РОМАН ВАЛЕРІЙОВИЧ 35,92

154 округ

АЛІКСІЙЧУК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ 36,01

155 округ

М’ЯЛИК ВІКТОР НИЧИПОРОВИЧ 32,83

156 округ

ЛИТВИНЕНКО СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ 26,67

Сумська область

157 округ

РЯБУХА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА 38,87

158 округ

ВАСИЛЬЄВ ІГОР СЕРГІЙОВИЧ 46,93

159 округ

ДЕРКАЧ АНДРІЙ ЛЕОНІДОВИЧ 40,65

160 округ

МОЛОТОК ІГОР ФЕДОРОВИЧ 35,15

161 округ

ГУЗЕНКО МАКСИМ ВАСИЛЬОВИЧ 37,38

162 округ

ЗАДОРОЖНІЙ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ 38,08

Тернопільська область

163 округ

БОГДАНЕЦЬ АНДРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ 25,45

164 округ

ВАСИЛІВ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ 21,42

165 округ

ЧАЙКІВСЬКИЙ ІВАН АДАМОВИЧ 35,00

166 округ

ЛЮШНЯК МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ 31,05

167 округ

ГЕВКО ВОЛОДИМИР ЛЕОНІДОВИЧ 22,21

Харківська область

168 округ

МЕЗЕНЦЕВА МАРІЯ СЕРГІЇВНА 41,52

169 округ

КУНИЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ОЛЕГОВИЧ 47,99

170 округ

ОДАРЧЕНКО АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ 44,41

171 округ

КІНЗБУРСЬКА ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА 38,02

172 округ

ЗДЕБСЬКИЙ ЮРІЙ ВІКТОРОВИЧ 43,61

173 округ

БАКУМОВ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ 45,92

174 округ

ФЕЛЬДМАН ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ 37,24

175 округ

ПИВОВАРОВ ЄВГЕН ПАВЛОВИЧ 44,62

176 округ

ШЕНЦЕВ ДМИТРО ОЛЕКСІЙОВИЧ 44,47

177 округ

ЛЮБОТА ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ 40,27

178 округ

ЛІТВІНОВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ 31,75

179 округ

КУЧЕР ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ 50,62

180 округ

КРАСОВ ОЛЕКСІЙ ІГОРОВИЧ 43,92

181 округ

МИКИША ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ 38,06

Херсонська область

182 округ

ПАВЛІШ ПАВЛО ВАСИЛЬОВИЧ 38,80

183 округ

ВАГНЄР ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА 39,37

184 округ

КОЛИХАЄВ ІГОР ВІКТОРОВИЧ 44,54

185 округ

ІВАНОВ ВОЛОДИМИР ІЛЛІЧ 31,24

186 округ

КОВАЛЬОВ ОЛЕКСІЙ ІВАНОВИЧ 35,12

Хмельницька область

187 округ

СТЕФАНЧУК МИКОЛА ОЛЕКСІЙОВИЧ 35,83

188 округ

ЛАБАЗЮК СЕРГІЙ ПЕТРОВИЧ 49,78

189 округ

КОПАНЧУК ОЛЕНА ЄВГЕНІВНА 32,76

190 округ

ЖМЕРЕНЕЦЬКИЙ ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ 40,54

191 округ

БОНДАР ВІКТОР ВАСИЛЬОВИЧ 30,63

192 округ

ГЕРЕГА ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ 45,95

193 округ

МАРЧУК ІГОР ПЕТРОВИЧ 35,58

Черкаська область

194 округ

ШПАК ЛЮБОВ ОЛЕКСАНДРІВНА 41,27

195 округ

АРСЕНЮК ОЛЕГ ОЛЕКСІЙОВИЧ 41,12

196 округ

СТРІХАРСЬКИЙ АНДРІЙ ПЕТРОВИЧ 38,90

197 округ

СКІЧКО ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ 50,93

198 округ

РУДИК СЕРГІЙ ЯРОСЛАВОВИЧ 28,92

199 округ

НАГОРНЯК СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ 36,59

200 округ

ЯЦЕНКО АНТОН ВОЛОДИМИРОВИЧ 69,08

Чернівецька область

201 округ

ЛИС ОЛЕНА ГЕОРГІЇВНА 34,67

202 округ

ЗАРЕМСЬКИЙ МАКСИМ ВАЛЕНТИНОВИЧ 37,04

203 округ

МАЗУРАШУ ГЕОРГІЙ ГЕОРГІЙОВИЧ 27,05

204 округ

БОЖИК ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ 51,08

Чернігівська область

205 округ

СЕМІНСЬКИЙ ОЛЕГ ВАЛЕРІЙОВИЧ 34,15

206 округ

ПОЛЯКОВ АНТОН ЕДУАРДОВИЧ 33,38

207 округ

ЗУЄВ МАКСИМ СЕРГІЙОВИЧ 26,22

208 округ

ДАВИДЕНКО ВАЛЕРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ 37,43

209 округ

ЗУБ ВАЛЕРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ 30,29

210 округ

КОРОВЧЕНКО СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ 21,29

м. Київ

211 округ

ЮРЧЕНКО ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ 34,73

212 округ

ПЕРЕБИЙНІС МАКСИМ ВІКТОРОВИЧ 34,43

213 округ

ДУБНОВ АРТЕМ ВАСИЛЬОВИЧ 36,27

214 округ

ШВЕЦЬ СЕРГІЙ ФЕДОРОВИЧ 32,72

215 округ

ЯРЕМЕНКО БОГДАН ВАСИЛЬОВИЧ 37,51

216 округ

ЗАБУРАННА ЛЕСЯ ВАЛЕНТИНІВНА 40,53

217 округ

БЕЗУГЛА МАР’ЯНА ВОЛОДИМИРІВНА 38,41

218 округ

ГУРІН ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ 41,51

219 округ

ТИЩЕНКО МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ 30,88

220 округ

БОНДАР ГАННА ВЯЧЕСЛАВІВНА 36,92

221 округ

ПУРТОВА АННА АНАТОЛІЇВНА 23,58

222 округ

ГРИЩУК РОМАН ПАВЛОВИЧ 40,33

223 округ

БУЙМІСТЕР ЛЮДМИЛА АНАТОЛІЇВНА 31,73

Джерело: УНН