Войти
x
или
x
Регистрация
x

или

Іноді краще говорити!

Чергове підтвердження тому отримала днями.

Продолжить чтение
  18 просмотров
18 просмотров

Програш Порошенка - це перемога його курсу

Президентські вибори 2019 року без перебільшень можна назвати унікальними. І я навіть не про технологію (хоча передвиборча кампанія довжиною в серіал - це круто).

Я про те, що за роки президентства Петра Порошенка і за його політичної волі в Україні проклюнулись паростки отих самих демократичних змін, які дали можливість перемогти Володимиру Зеленському. Вибори (обидва тури) пройшли без істотних порушень і майже без використання адміністративного ресурсу (хоча спроби були - від старих звичок

Продолжить чтение
  54 просмотров
54 просмотров

Хто виховує нам майбутнє

Цього тижня мені довелося з дитиною побувати в Мелітопольській районній лікарні. Чому, читайте на стор. 5. Але найбільше я «поімєла впєчатлєній» від спілкування з лікарем так званого підліткового кабінету ЦРЛ.

Продолжить чтение
  39 просмотров
39 просмотров

Голосуй! Без усякого «або»

Найголовнішою темою цього тижня є вибори президента. Вони заплановані на 31 березня, і дай Боже, не втратити глузду за цей час.

Бо убезпечити себе від передвиборчої істерії не дуже виходить. Заклики голосувати за того чи іншого кандидата лізуть з усіх щілин.

І аби ж то були саме заклики голосувати. Знаєте, існує легенда, ніби у цивілізованих країнах кандидати говорять про свої плани і аргументують, чому треба обрати саме їх. У нас - нє. У нас у кандидатів та їхніх штабів змаганнячко - хто

Продолжить чтение
  39 просмотров
39 просмотров

Государству наплевать

Быть законопослушным гражданином в Украине очень сложно.

Например, жители села Новгородковка Мелитопольского района, которые вышли перекрывать трассу, несколько месяцев пытались решить проблему цивилизованным путем, ведя переписку с чиновниками, надеясь, что те отреагируют на проблему. Не помогло - государству на это наплевать. И только когда угроза протеста стала реальной, областные чинуши забегали - как же так, зачем же вы, давайте же вместе решать проблему.

После страшного мора птиц в

Продолжить чтение
  67 просмотров
67 просмотров