Войти
x
или
x
Регистрация
x

или

Тарифний «ой»

Чим ближче вибори, тим більше галас.

Продолжить чтение
  42 просмотров
42 просмотров

Іноді краще говорити!

Чергове підтвердження тому отримала днями.

Продолжить чтение
  67 просмотров
67 просмотров

Програш Порошенка - це перемога його курсу

Президентські вибори 2019 року без перебільшень можна назвати унікальними. І я навіть не про технологію (хоча передвиборча кампанія довжиною в серіал - це круто).

Я про те, що за роки президентства Петра Порошенка і за його політичної волі в Україні проклюнулись паростки отих самих демократичних змін, які дали можливість перемогти Володимиру Зеленському. Вибори (обидва тури) пройшли без істотних порушень і майже без використання адміністративного ресурсу (хоча спроби були - від старих звичок

Продолжить чтение
  100 просмотров
100 просмотров

Хто виховує нам майбутнє

Цього тижня мені довелося з дитиною побувати в Мелітопольській районній лікарні. Чому, читайте на стор. 5. Але найбільше я «поімєла впєчатлєній» від спілкування з лікарем так званого підліткового кабінету ЦРЛ.

Продолжить чтение
  81 просмотров
81 просмотров

Голосуй! Без усякого «або»

Найголовнішою темою цього тижня є вибори президента. Вони заплановані на 31 березня, і дай Боже, не втратити глузду за цей час.

Бо убезпечити себе від передвиборчої істерії не дуже виходить. Заклики голосувати за того чи іншого кандидата лізуть з усіх щілин.

І аби ж то були саме заклики голосувати. Знаєте, існує легенда, ніби у цивілізованих країнах кандидати говорять про свої плани і аргументують, чому треба обрати саме їх. У нас - нє. У нас у кандидатів та їхніх штабів змаганнячко - хто

Продолжить чтение
  80 просмотров
80 просмотров

Государству наплевать

Быть законопослушным гражданином в Украине очень сложно.

Например, жители села Новгородковка Мелитопольского района, которые вышли перекрывать трассу, несколько месяцев пытались решить проблему цивилизованным путем, ведя переписку с чиновниками, надеясь, что те отреагируют на проблему. Не помогло - государству на это наплевать. И только когда угроза протеста стала реальной, областные чинуши забегали - как же так, зачем же вы, давайте же вместе решать проблему.

После страшного мора птиц в

Продолжить чтение
  103 просмотров
103 просмотров