Войти
x
или
x
Регистрация
x

или

Воно само

Більше місяця в дворі мелітопольської мерії товчуться будівельники - деренчать шуруповьортами та болгарками і воняють цигарками. Мабуть, знову будують «руській центр».

Продолжить чтение
  23 просмотров
23 просмотров

Ветеран труда поставил нардепа в ряд с диверсантом и актрисой

Традиционно накануне Дня города Мелитополь чествует людей, которые большую часть своей жизни посвятили тому, чтобы сделать город краше - ветеранам, почетным и заслуженным гражданам города.

Продолжить чтение
  62 просмотров
62 просмотров

Кадры решают все

В 1935 році «палач народов» Іосіф Сталін сказав фразу, що відтоді стала крилатою: «Кадры решают все».

Продолжить чтение
  35 просмотров
35 просмотров

Гра в хованки

Вже півмісяця пройшло з моменту «зміни влади» в Мелітополі. Одним з останніх розпоряджень екс-мера Сергія Мінька стало призначення на посаду заступника міського голови Олександра Щербакова.

Продолжить чтение
  56 просмотров
56 просмотров

Минько ушел, да здравствует Минько?

Учредитель холдинга «МВ» Михаил Кумок довольно часто повторяет: «евреи прощаются, но не уходят». Похоже, Сергей Минько, экс-мэр Мелитополя, а теперь нардеп, тоже немножко еврей.

Продолжить чтение
  174 просмотров
174 просмотров

Тарифний «ой»

Чим ближче вибори, тим більше галас.

Продолжить чтение
  90 просмотров
90 просмотров

Іноді краще говорити!

Чергове підтвердження тому отримала днями.

Продолжить чтение
  108 просмотров
108 просмотров

Програш Порошенка - це перемога його курсу

Президентські вибори 2019 року без перебільшень можна назвати унікальними. І я навіть не про технологію (хоча передвиборча кампанія довжиною в серіал - це круто).

Я про те, що за роки президентства Петра Порошенка і за його політичної волі в Україні проклюнулись паростки отих самих демократичних змін, які дали можливість перемогти Володимиру Зеленському. Вибори (обидва тури) пройшли без істотних порушень і майже без використання адміністративного ресурсу (хоча спроби були - від старих звичок

Продолжить чтение
  132 просмотров
132 просмотров

Хто виховує нам майбутнє

Цього тижня мені довелося з дитиною побувати в Мелітопольській районній лікарні. Чому, читайте на стор. 5. Але найбільше я «поімєла впєчатлєній» від спілкування з лікарем так званого підліткового кабінету ЦРЛ.

Продолжить чтение
  118 просмотров
118 просмотров

Голосуй! Без усякого «або»

Найголовнішою темою цього тижня є вибори президента. Вони заплановані на 31 березня, і дай Боже, не втратити глузду за цей час.

Бо убезпечити себе від передвиборчої істерії не дуже виходить. Заклики голосувати за того чи іншого кандидата лізуть з усіх щілин.

І аби ж то були саме заклики голосувати. Знаєте, існує легенда, ніби у цивілізованих країнах кандидати говорять про свої плани і аргументують, чому треба обрати саме їх. У нас - нє. У нас у кандидатів та їхніх штабів змаганнячко - хто

Продолжить чтение
  110 просмотров
110 просмотров

Государству наплевать

Быть законопослушным гражданином в Украине очень сложно.

Например, жители села Новгородковка Мелитопольского района, которые вышли перекрывать трассу, несколько месяцев пытались решить проблему цивилизованным путем, ведя переписку с чиновниками, надеясь, что те отреагируют на проблему. Не помогло - государству на это наплевать. И только когда угроза протеста стала реальной, областные чинуши забегали - как же так, зачем же вы, давайте же вместе решать проблему.

После страшного мора птиц в

Продолжить чтение
  142 просмотров
142 просмотров