Войти
x
или
x
Регистрация
x

или

Хто виховує нам майбутнє

Цього тижня мені довелося з дитиною побувати в Мелітопольській районній лікарні. Чому, читайте на стор. 5. Але найбільше я «поімєла впєчатлєній» від спілкування з лікарем так званого підліткового кабінету ЦРЛ.

Продолжить чтение
  4 просмотров
4 просмотров

Голосуй! Без усякого «або»

Найголовнішою темою цього тижня є вибори президента. Вони заплановані на 31 березня, і дай Боже, не втратити глузду за цей час.

Бо убезпечити себе від передвиборчої істерії не дуже виходить. Заклики голосувати за того чи іншого кандидата лізуть з усіх щілин.

І аби ж то були саме заклики голосувати. Знаєте, існує легенда, ніби у цивілізованих країнах кандидати говорять про свої плани і аргументують, чому треба обрати саме їх. У нас - нє. У нас у кандидатів та їхніх штабів змаганнячко - хто

Продолжить чтение
  10 просмотров
10 просмотров

Государству наплевать

Быть законопослушным гражданином в Украине очень сложно.

Например, жители села Новгородковка Мелитопольского района, которые вышли перекрывать трассу, несколько месяцев пытались решить проблему цивилизованным путем, ведя переписку с чиновниками, надеясь, что те отреагируют на проблему. Не помогло - государству на это наплевать. И только когда угроза протеста стала реальной, областные чинуши забегали - как же так, зачем же вы, давайте же вместе решать проблему.

После страшного мора птиц в

Продолжить чтение
  23 просмотров
23 просмотров