Войти
x
или
x
Регистрация
x

или

Майстер-класами для дітей, ярмарком товарів власного виробництва, тематичними майданчиками розваг для дорослих та дітей, конкурсами та концертною програмою відзначає Широківська об’єднана територіальна громада другу річницю створення.

На свято до Широкого приїхали мешканці сім’ями з різних куточків всієї громади, керівництво області, представники громадських організацій, духовенства, партнерських організацій.

Голова Широківської ОТГ Денис Коротенко подякував мешканцям громади за віру та довіру, за розбудову громади, владі – за підтримку, з якою легше реалізовувати проекти,недругам – за те, що тримають у тонусі, партнерам – за допомогу, а команді, виконавчому апарату, комунальним закладам, установам та підприємствам – за цілодобову віддану роботу на користь громаді.

– Вітаю усіх присутніх із нашим святом! Ми молоді, але ми вже досягли багатьох успіхів. Попереду в нас багато  планів  і без злагодженої  командної роботи нам буде важко. Якщо ми всі об’єднаємо наші зусилля, то досягнемо більших успіхів швидше, ефективніше,краще. Миру, добра, добробуту! – подякував за розвиток громади Денис Коротенко.

Депутат Запорізької обласної ради Людмила Любім запевнила, що депутатський корпус – на стороні об’єднаних територіальних громад і на стороні Широківської ОТГ зокрема.

– Я пишаюся тим, що  живу у Широківській громаді, що ми всі одна велика родина! Я точно знаю, що Широківська громада буде однією з найкращих в Україні, адже її вже знають у світі й ми не зупинимося на її розвитку. Пишаюся усією Широківською громадою! – привітала зі святом Людмила Любім.

Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко звернувся із привітанням від імені депутатського корпусу та голови обласної ради наступними словами:

–  Два роки тому ви свідомо прийняли рішення об’єднатися в об’єднану територіальну громаду. В кожному процесі головне – це люди. У вас є гарна природа, дивовижні краєвиди, потужні підприємства, приклади розвитку зеленого туризму, та головне, що ви об’єднані єдиною метою – зробити свою громаду кращою. На сьогодні ви і є однією із найкращих громад Запорізької області. Обласна рада не залишалася осторонь проблем та питань, які вас турбували, допомагала і фінансово – виділено понад 3,5 млн грн  із обласного бюджету, які вкладені у поліпшення інфраструктури громади. Вітаю і бажаю кожному з вас міцного здоров’я, незламного духу та щоб ви почувалися справжніми господарями на власній землі. Зі святом!

За визначні заслуги мешканці громади отримали відзнаки Запорізької обласної ради та Широківської ОТГ.

До речі, в рамках святкування проводилося голосування за проект, який буде реалізовуватися в рамках громадського бюджету, а також проводилася лотерея для усіх присутніх, призами в якій були свійські тварини. Учасники розіграшу  лотереї  відзначили, що такий призовий фонд – приємне та корисне поповнення домашнього господарства.

За матеріалами сайта zor.gov.ua