Войти
x
или
x
Регистрация
x

или

Депутати постійної комісії Запорізької обласної ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою долучились до ініціативи ГО «Незалежний центр правових досліджень та ініціатив» та Центру політико-правових реформ провести широке експертне та громадське обговорення моделей реформування адміністративно-територіального устрою та організації управління на районному рівні Запорізької та Дніпропетровської областей.

Протягом серпня-вересня цього року у Запорізькій області проведено 5 громадських обговорень та стратегічних секцій за кущовим принципом на базі перспективних укрупнених районів.

За інформацією голови ГО «НЦПДІ» Маргарити Трипольської, 31 жовтня планується проведення підсумкового експертного круглого столу за участю сільських, селищних, міських голів, голів районних рад, РДА, регіональних консультантів проекту ПУЛЬС Асоціації міст України, представників Запорізького РВ АМУ, експертів, науковців, організацій-партнерів проекту, ЗМІ.

В роботі «круглого столу» заплановано участь голови правління Центру політико-правових реформ Ігоря Коліушка та начальника відділу регіональної політики Національного інституту стратегічних досліджень пр. Президентові України Алли Двігун.

Передбачається, що захід розпочне свою роботу 31 жовтня о 10:30 в конференц-залі готелю «Інтурист» (2 поверх).

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

За матеріалами zor.gov.ua